OFERTA PRACY – PROMOTOR/KA

Oferujemy:

  • elastyczny grafik pracy, aby dostosować harmonogram do Twoich potrzeb; • atrakcyjny system wynagrodzenia – podstawa + premia; • wsparcie i szkolenia, które pomogą Ci zdobyć umiejętności w promocji zajęć edukacyjnych; • możliwość współpracy z doświadczonym zespołem i rozwijania swoich kompetencji w dziedzinie edukacji.

Obowiązki:

  • aktywne uczestnictwo w zebraniach z rodzicami, podczas których przedstawisz naszą ofertę zajęć dodatkowych z programowania i robotyki; • organizacja i dekoracja stoiska promocyjnego z materiałami reklamowymi oraz dystrybucja ulotek; • budowanie pozytywnych relacji z rodzicami i uczniami; • udzielanie odpowiedzi na pytania oraz przekazywanie informacji na temat naszych zajęć i programów.

Wymagania:

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów; • pozytywne i entuzjastyczne podejście do klienta; • umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole; • elastyczność i dostępność popołudniami we wrześniu.

Dodatkowym atutem będzie chęć dalszej współpracy w roku szkolnym jako Instruktor Kodowania.

Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie i chcesz być częścią naszej pasjonującej misji wprowadzania dzieci w świat programowania i robotyki, aplikuj już dziś!

Aby wysłać zgłoszenie, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: e.jarzabek@zatokakodu.pl.

Edukacja
Rodzaj oferty: Praca
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Firma: Programmers sp. z o.o.
Kontakt: 537218322
E-mail: e.jarzabek@zatokakodu.pl